Béčko Dynama v zápase 6. kola České fotbalové ligy přivítalo na Složišti B-tým Bohemians Praha. Doufalo, že se mu podaří na domácím hřišti uspět podobně jako proti Motorletu před dvěma týdny... a povedlo se! České Budějovice vyhrály po gólech Nikla, Hory a Práška 3:2.

Aktivněji vstoupili do utkání svěřenci kouče Žmolíka. Už v 10. minutě se prosadil Matouš Nikl a béčko Dynama vedlo v 6. kole třetí nejvyšší české soutěže nad béčkem Bohemky 1:0. Vedení drželo do 39. minuty, kdy srovnal skóre Denis Pomahač, ještě v prvním dějství ale znovu strhlo vedení na svou stranu Dynamo. Ve 42. minutě se prosadil Vojtěch Hora a bylo to 2:1. Tento stav vydržel až do konce poločasu.

Podobně dobře jako do prvního dějství vstoupily České Budějovice i do toho druhého. V 53. minutě zvýšil na 3:1 Martin Prášek a dal svému týmu klid na kopačky. V 62. minutě to bylo znovu jen o gól, za Bohemku se prosadil Radek Lehovec, z pohledu branek to ale bylo všechno. Dynamo porazilo Bohemians Praha B těsně 3:2 a připsalo si druhý triumf v sezoně.